אוטובוסים לטיולים

 
מתכננים לנסוע לטיול עם חברים לספסל הלימודים, מהצבא או מהעבודה?

אור -בוס חברת האוטובוסים הגדולה והמקצועית בארץ.
 
 
 
להצעת מחיר לחצו על התמונה

להזמנת שירותי אור בוס - צלצלו 072-3251758
 
 
 
אוטובוסים לטיולים
 
 
 
 

אוטובוסים לטיולים לבתי ספר

 

אם אתם מתכננים טיול שנתיים ארוכים, או סיורי לימודים קצרים, הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לפנות לחברתהסעותכדי לשריין לכם מספר רכבים מפוארים לטיולים המתוכננים. אור בוס היא חברת הסעות בעלת 25 שנים של ניסיון ומוניטין מכובד. אנו כאן כדי להביא אתכם ואת תלמידי בית הספר שלכם בבטחה לכל מקום בארץ.

 

אוטובוסים טיולים לחיילים

 
 
 

חיילים קרביים, תומכי לחימה ואפילו ג'ובניקים מדי פעם יוצאים לערבי גיבוש וחברה שמארגנת להם מש"קית חינוך וחוויה. חיל חינוך, והמש"קית כנציגתו בפלוגה, אחראים לתכנן עבור החיים ערבי חינוך ותרבות, סיורים והפקת אירועים. החיילים משרתים את מדינת ישראל בנאמנות ובמסירות במשך 3 שנים ובהחלט מגיע להם ליהנות ולהירגע לאורך כל הזמן שהם מחוץ לבסיסם.


חברת אור בוס הסעות בע"מ מעמידה לרשותכם צי אוטובוסים לטיולים חדישים, מפוארים, מרווחים ונוחים. דאגנו לאבזר את כלי הרכב שלנו בכל הציוד הדרוש כדי לאפשר לכם לנסיעה מהנה ונעימה: מיזוג אוויר, מושבים מפנקים המאפשרים גם להישען לאחור, מסכי טלוויזיה, נגני CD ו- DVD ועוד. רכבים לטיולים כמו של אור בוס מבטיחים לכם ולחיילים שלכם נסיעה בטוחה ונינוחה.

 

אוטובוסים לטיולים לעובדים

 

כמה נפלא לצאת להתאוורר מחוץ לכותלי המשרד. אבל ניתוק מושלם שיעזור לכולם באמת להשתחרר ולהתנתק מחיי השגרה היומיומיים יתאפשר רק אם תיסעו רחוק ככל הניתן. חברת אור בוס מעמידה לשירותכם אוטובוסים לטיולים נוחים ונעימים. לכל אוטובוס יש מערכת כריזה המאפשרת לכל הנוסעים לשמוע הסברים על נופיה היפים של הארץ, מיזוג אוויר, ואפילו טלוויזיה צבעונית. נהגי הרכבים של אור בוס הסעות הינם נהגים מיומנים וזהירים, המכירים את כבישי הארץ היטב. כמו כן, אנו מעבירים את הנהגים שלנו קורסים והשתלמויות מדי שנה, על מנת לשמור על רמות גבוהות של בטיחות ושירות.