איך להתכונן לנסיעה ארוכה עם הילדים

 
הנסיעה המלחיצה עם הילדים

לא פשוט בכלל לנסוע עם ילדים ולא רק בגלל שהם מרעישים והרבה פחות ניתנים לשליטה. רמת הלחץ שתהיה לנו כשיש ילדים ברכב תהיה גבוהה הרבה יותר. עם זאת, השכרת מיניבוס עם נהג יכולה להיות בחירה מוצלחת מאוד אם בוחרים חברה מנוסה ומקצועית שבקיאה בהסעות ילדים ומבצעת אותה באופן שגרתי למגוון רחב של לקוחות.
 
 

כיצד נפתור את הלחץ וניסע בשלווה

 
  • השכרת מיניבוס עם נהג עם אמנם רק אחד הפתרונות אך בסופו של דבר זה הפתרון הטוב ביותר. חשוב לזכור שכשאנו נוהגים והילדים נמצאים ברכב יש סיכוי טוב שלא נוכל לשלוט עליהם לגמרי ולא נראה מה הם עושים בכל רגע נתון. בין אם מדובר על ילדים קטנים בני 3 או ילדים בני 9, זה יכול להיות מסוכן כיוון שהם יכולים להתחיל לבכות או לבקש מיליון דברים ותוך כדי נהיגה לא נוכל לענות להם. אם נענה, דעתנו תוסח והסיכוי לתאונה יעלה משמעותית דבר שאף אחד לא רוצה שיקרה.

  • אם השכרת מיניבוס עם נהג אינה אופציה תוכלו לתכנן את הנסיעה לשעות פחות עמוסות. אם אתם נוסעים לדרום, לחופשה באילת או טיול רגלי, כדאי לכם לצאת לפנות בוקר וכך תרוויחו שני דברים עיקריים: ראשית, הכביש פנוי יותר ויהיה לכם הרבה פחות גירויים, נוסף לעובדה שהכביש הרבה פחות רועש ואין פקקים. שנית, הילדים יהיו רדומים וישנו רוב הדרך, דבר שחשוב לקחת בחשבון כיוון שהוא משפר פלאים את איכות הנסיעה.

  • כיום במיניבוסים רבים ואפילו ברכבים פרטיים ישנם מסכים המאפשרים לשים לילדים סרט שהם אוהבים ובכך הילדים יהיו מרוכזים רוב שעות הנסיעה במסך.
 
 
 
השכרת מיניבוס עם נהג
 
 
 

תתכוננו לנסיעה מראש

 
כמובן שגם עם כל הפתרונות שהצענו עדיין יכולות להיות בעיות אך כן תוכלו למזער את העצירות ואת האירועים הבלתי מתוכננים שיקרו. תדאגו שהילדים ילכו לשירותים לפני הנסיעה ובמידת הצורך תדאגו להעסיק אותם עם אוזניות או סרט בטלפון כדי שלא יעשו רעש שעלול לסכן את כולם. תכינו משחקי חברה במהלך הנסיעה וכך הילדים לא ישתעממו ויוכלו ליהנות כשהזמן חולף וכולם מתקדמים בדרך בבטחה.

השכרת מיניבוס עם נהג מנוסה לנסיעה הכי בטוחה לכם ולילדים שלכם היא שגרה יום יומית עבורנו. פנו אל המקצוענים שלנו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!