דגשים לבחירת חברת הסעות

 
בחירת חברת הסעות היא איננה דבר של מה בכך. אחרי הכול, מדובר בנסיעה ברכב, ולכן חייבים להקפיד בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים על כל מה שקשור בבטיחות, אולם אסור לזנוח את אופי השירות שניתן הן על ידי נציגי החברה והן על ידי הנהג.
 

כדי לעשות את הבחירה הנכונה שימו דגש על:

 
 
  • עבודה ברישיון – חשוב מאוד שחברת ההסעות שתבחרו תהיה חברה שפועלת ברישיון, שכן חברה כזאת בדרך כלל פועלת בפיקוח ועושה כל שביכולתה על מנת לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר.

  • בטיחות רכבים – הכביש הוא תמיד מקום מסוכן, ולא רק כשחוצים אותו אלא גם כשנוסעים ברכב. לכן, חשוב מאוד לעשות את כל הנדרש על מנת שהרכב יהיה כשיר לנסיעה ויבטיח לנוסעים, ככל שרק ניתן, נסיעה בטוחה. בדיקות בטיחות צריכות לכלול בדיקה תקופתית על ידי קצין בטיחות בתעבורה, כמו גם בדיקות מקיפות שמבוצעות על ידי הנהג עצמו לפני כל נסיעה ונסיעה.

  • המלצותאם יש לכם אפשרות לקבל ממכרים המלצות על החברה זה יכול מאוד לעזור, שכן אם אדם שאתם מכירים וסומכים עליו היה מרוצה מהשירות, אין כל סיבה שאתם לא תהיו.

  • עמידה מדויקת בלוחות הזמניםאמנם, את הפרמטר הזה תוכלו לבחון רק אחרי שכבר תזמינו את שירותיה של חברת ההסעות, אולם תוכלו לנסות לקבל על כך מידע ממליצים. אחרי הכול, חשוב מאוד שרכבי ההסעה יגיעו שעה שנקבעה, כדי שתספיקו לעשות את כל המסלול המתוכנן או להגיע לאירוע במועד ולא הרבה אחרי השעה היעודה.
 
 
בחירת חברת הסעות
 
 
 
חברת הסעות אור בוס
 
 
 
 
 
  • שירותיות – חשוב מאוד שתקבלו שירות אדיב ומחויך הן מנציגי חברת ההסעות והן מהנהג עצמו. שירות שניתן בחיוך ומתוך רצון ללכת ככל שאפשר לטובת הלקוח, כלומר – לטובתכם, יתרום מאוד לשביעות רצונכם.

  • מחיר – כמובן שמחיר השירות הוא פרמטר שיש לקחת בחשבון, אולם חשוב להדגיש, שתמיד עדיף לשלם קצת יותר ולקבל יותר. אם יש חברת הסעות שאתם בטוחים שתספק לכם את הרכבים שאתם צריכים, כשהם שמורים ובטיחותיים לנסיעה, ושנציגיה הולכים לקראתכם ודואגים לספק לכם שירות אדיב – עדיף שתשלמו לה קצת יותר מאשר שתשלמו פחות לחברה אחרת, שתספק לכם שירות הרבה פחות טוב מזה.
 
בחירת חברת הסעות על פי הקריטריונים האלה תבטיח לכם, ככל שרק אפשר, לקבל שירות מקצועי ובטוח – לאורך כל הדרך.
 
 

אור בוס הסעות לשירותכם

 
 
אור בוס הסעות מספקת שירותי הסעות מקצועיים כבר עשרות שנים, ללקוחות מוסדיים, עסקיים ופרטיים. חברתנו פועלת ברישיון, דואגת לבצע בדיקות בטיחות יסודיות לכל רכב שנמצא ברשותנו, ומספקת שירות דייקני ומקצועי בכל פעם מחדש.
 
אם אתם מחפשים חברת הסעות שעושה את ההבדל – צרו עמנו קשר בטל' 3251758 - 072 או דרך האתר, ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.
 
לפרטים נוספים אודות חברת ההסעות אור בוס לחצו על התמונה
 
חברת הסעות