הסעות לחתונה

 

עריכת חתונה באתר רחוק אינה חייבת להיות אופרציה סבוכה עבור האורחים שלכם, המגיעים אליה ממרחק. באמצעות הוספת שירות הסעה לחתונה ניתן לשדרג משמעותית את ההנאה והחוויה של המוזמנים מהאירוע, לוודא את הגעתם של כל היקרים ללבכם, ולהביאם למקום בדיוק בזמן שרציתם, בנוחות ובדייקנות, ללא שום פשרות ועיכובים.

 
הסעות לחתונה
 

אור בוס הסעות בע"מ מציגה: שירות הסעות לחתונה

 
  • ביצוע הנסיעה במיניבוסים או באוטובוסים גדולים (55 מקומות ישיבה)
  • נסיעה נעימה ונוחה בכלי רכב חדישים, מרווחים ומאובזרים
  • שירות בכל חלקי הארץ
  • דגש על בטיחות ונוחות מקסימליות
 

הסעה לחתונה- הבחירה הנכונה

 
לכל אחד מאיתנו יצא בוודאי להיות מוזמן לאירוע מרוחק שלא ממש התחשק לו להגיע אליו בגלל המרחק. אמנם, עבור החוגגים אירוע שכזה הוא תמיד מרגש, אך עבור מקבל ההזמנה מדובר לעתים בנטל של ממש. הנסיעה לאירוע מרוחק, ההוצאות על הדלק, נהיגה לאחר יום עבודה מעייף והידיעה שלא ניתן יהיה לשתות אלכוהול יכולים להכביד מאוד על האורחים ולגרום להם לשקול פעמיים את הגעתם לאירוע.

שכירת שירותי היסעים לאירועים פותרת חלק גדול מהבעיות הללו, ומאפשרת לאורחים להגיע בנוחות לאירוע, להיות נינוחים, לשתות ולרקוד מבלי לדאוג לדרך חזרה הביתה.מלבד הנוחות לאורחים בכך שיש להם אמצעי הגעה לאירוע ובחזרה ממנו, הדבר גם מראה לאורחים שלמארגן האירוע באמת חשובה נוכחותם בו, ושהוא רוצה שהם ייקחו חלק ביום חגו.
 
אור בוס מציגה קליפ חתונה
 
 
 
 

אם שותים לא נוהגים - בשביל זה יש אור בוס שירותים

 
הוספת אפשרות של הסעות לחתונה מאורגנת באוטובוסים או במיניבוסים פותרת את כל הבעיות הללו על הצד הטוב ביותר: היא מציעה פתרון לכל חסרי הרכב ולכל החוששים לנהוג את המרחק הרב, היא מעניקה סידור נוח ביותר, היא מאפשרת לכולם ליהנות בחתונה בלי לחשוש מהשפעותיה של כוס יין או מעייפות בנהיגה, והחשוב ביותר – היא מביאה ומחזירה את האורחים שלכם בהתאם ללוח הזמנים שאתם קבעתם, בלי תירוצים ואיחורים. ארגון הסעות לחתונה הוא בבחינת תוספת משמעותית של נוחות ושירות בחוויית המוזמנים שלכם לחתונה, והוא מבטיח שכולם יגיעו בזמן, ואף קרוב וחבר לא יישאר מאחור.


לאור בוס ניסיון של למעלה מ-20 שנה בהסעות לאירועים, ובמתן שירות לבבי, מקצועי ומהימן בארגון הסעה לחתונה. אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר וללמוד עוד על היתרונות של שירות זה וכיצד לתכננו בצורה נכונה. והעיקר, המון מזל טוב לחתן ולכלה הטריים!! ונסיעה בטוחה לכל האורחים אשר באו לשמוח בשמחתם.