הסעות בצפון

 
כשאתם באים לתכנן טיול או חופשה להרבה אנשים, עולה סוגיית ההסעה. בחירת חברת האוטובוס לטיול יכולה להיות גורם מאוד חשוב בהצלחת הטיול או בהפיכתו לכזה שלא תרצו לזכור. חברת אור בוס הסעות בע"מ מספקת מגוון שירותי תחבורה אשר יהפכו את הנסיעות בטיול שלכם לחוויה
 
צלצלו עכשיו - 072-3251758
 

הסעות בצפון הפינוק מתחיל באוטובוס

 
בין אם נסעתם באוטובוס רגיל או בין אם נסעתם באוטובוס טיולים וודאי שמתם לב כי יש להם דבר משותף – איכות הנסיעה, או יותר נכון חוסר הנוחות. נסיעות ארוכות מחייבות שהאוטובוסים יהיו בעלי מושבים נוחים אשר לא רק יהיו טובים לישיבה, אלא גם יאפשרו לאדם היושב בהם להירדם בנוחות.

חברות הסעות בצפון, בדרום או במרכז הארץ לרוב לא חושבות על אופציית נוחות הנסיעה עד הסוף, אומנם כן יש מושבים טובים אולם הריווח בין המושבים לא תמיד בא לטובת הנוסעים. חברת אור בוס הסעות בע"מ דואגת לפנק, לרווח ולדאוג לנוחות הנסיעה לכל אחד מהלקוחות שלה. בחברה מודעים לעובדה שאיכות הנסיעה משפיעה מאוד על איכות הטיול ולכן גם החלק שכביכול נראה פחות חשוב, צריך להיות מושלם ומפנק.
 
 
 
חברת הסעות
 
 
 
אוטובוסים לטיולים
 
 
 
 

מגוון שירותים

 
חברת הסעות אור בוס בע"מ פועלת כבר מעל 25 שנה ומבצעת הסעות בצפון, במרכז ובדרום הארץ. עם ניסיון רב שנים כזה לא מפתיעה העובדה שהחברה נחשבת לאחת המובילות בתחום התחבורה וההסעות.
כיאה לחברה מובילה חברת אור בוס הסעות בע"מ מציגה את פורטפוליו ההסעות העשיר שלה הכולל: הסעות לאירועים, חתונות, הסעות עובדים, הסעות תיירים, הסעות תלמידים, הסעות מיניבוסים, השכרת מיניבוסים, טיולים ועוד.

אין מקום שחברת אור בוס הסעות בע"מ לא מגיעה אליו – בין אם זה לכותל, להר חרמון, ים המלח או אילת, החברה תדאג להביא אתכם לשם במהירות ובנוחות. כאשר אתם בוחרים להשתמש בשירותיה של חברת אור בוס הסעות בע"מ אתם מבטיחים לעצמכם נסיעה בטוחה, עמידה בזמנים וחיסכון של הרבה עצבים.