הסעות לאילת

מתכננים נסיעה לעיר הנופש הדרומית עם כל המשפחה וחברים?
 

למה הסעות לאילת בצורה מאורגנת?

  • בגלל המחיר – המחיר שתצטרכו לשלם על נסיעה במכונית פרטית (בעבור דלק, חניה, בלאי של הרכב וכד') או המחיר של טיסה שהינו מאות שקלים לאדם, הם הרבה יותר יקרים ממחירה של נסיעה מאורגנת ולמעשה – גם הרבה פחות משתלמים.
  • בגלל הנוחות – הסעות לאילת ברכבים המרווחים והנוחים של אור בוס יאפשרו לכם לנמנם, לשוחח עם החברים, לצפות בסרט ב-DVD, להאזין למוזיקה טובה ובקיצור – ליהנות מחוויית נסיעה מושלמת, שגם עליה לא תפסיקו לדבר הרבה אחרי שהטיול ייגמר.
  • בגלל הבטיחות – חברת אור בוס שמה דגש מיוחד על בטיחות רכביה, ולכן כל שירותי ההסעות שלה ניתנים בסטנדרטים מאוד גבוהים. כל רכבי החברה עוברים בדיקות תקינות תקופתיות על ידי קצין בטיחות בתעבורה ובדיקות על ידי הנהג לפני כל נסיעה, כך שעם השירות של אור בוס אתם בהחלט יכולים להיות בטוחים.
  • בגלל החבר'ה – הרבה יותר כיף לעשות הסעות לאילת ביחד עם כל החברים. נסיעה באוטובוס או במיניבוס מאפשרת לכם להיות ביחד לא רק במהלך הטיול עצמו אלא גם בדרך, ולצבור עוד ועוד חוויות שיהפכו ברבות הימים לזיכרון נפלא.
 
הסעות לאילת
הסעה לאילת
 

אור בוס לשירותכם עם הסעות לאילת

 
חברת אור בוס פועלת כבר שנים רבות בתחום הנסיעות, ומספקת, בין היתר, שירותי הסעות לאילת. מנהלי החברה שמים לנגד עיניהם את חוויית הלקוח, ומשתדלים כל הזמן לשמר ולשפר את חוויית הנסיעה ואת איכות השירות. צוות הנהגים של החברה מונה נהגים ותיקים ומנוסים, המכירים על בוריין את הדרכים לעיר הנופש המתוירת ביותר בישראל, וידאגו להביא אתכם לשם בשלום ובזמן.
להזמנת הסעות לאילת שיספקו לכם את חוויית הנסיעה המושלמת
חייגו 072-3251758 ונשמח לעמוד לשירותכם.
נסיעה טובה!