הסעות לחרמון

 
מתכננים לנסוע להר הכי גבוה כשהוא ולו מושלג יחד עם כל המשפחה?
אור בוס מזמינה אתכם לנסיעה של חוויה – הסעות לחרמון ברכבים מאובזרים, שיאפשרו לכם להגיע רעננים ומרוצים!
 
להזמנת הסעות לחרמון בעונה הכי יפה בשנה חייגו 072-3251758 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 

למה צריך הסעה לחרמון?

 
כשנוסעים להר הגבוה והמושלג הנהדר הזה הממוקם בפינה הצפונית של ארצנו, בעיקר אם נוסעים ממרכז הארץ אבל גם בכלל – צריך להתכונן לנסיעה ארוכה. בחירה באפשרות של הסעה על ידי חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בסוג זה של טיולים, מאפשרת לכם ליהנות מנסיעה שבמקום להיות קשה, תהפוך לחלק בלתי נפרד מהחוויה:
 
  • נוחות מרבית – במקום להצטופף במכונית המשפחתית תוכלו להתרווח במושבים הנוחים, לשמוע מוזיקה, לצפות בסרט ופשוט – ליהנות מהחיים.
  • רעננות לאורך כל הדרך – במקום שהנהג יתעייף מהנסיעה הארוכה, כולכם תוכלו להגיע לחרמון כשאתם רעננים ובמצב רוח טוב, ולהיות ביחד בשיא הכיף – כמו שצריך להיות.
  • לא צריך לחפש חניה – כמה פעמים נסעתם לאטרקציה היפה הזאת והשקעתם זמן רב ויקר במציאת חניה? בחירה באפשרות של הסעות לחרמון פותרת לכם את הבעיה. הנהג יביא אתכם עד הכניסה לאתר, וכל מה שתצטרכו לעשות הוא לקחת את הציוד ולהתחיל ליהנות!
 
 
 
הסעות לחרמון
 
הסעה לחרמון
 
 
 
 

הסעות לחרמון- רק אצל אור בוס

 
 
  • בגלל הניסיון – אור בוס מתמחה בתחום של הסעות לחרמון ומעסיקה נהגים ותיקים ומקצועיים שמכירים את הדרך כמו את כף ידם.
  • בגלל הנוחות – כל רכבי החברה מאובזרים ומספקים לכם חוויית נסיעה ברמה גבוהה.
  • בגלל הבטיחות – כל הרכבים עוברים בדיקות בטיחות תקופתיות על ידי קצין בטיחות בתעבורה וכן בדיקה מקיפה על ידי הנהג לפני יציאה לכל נסיעה.
 
 
אז אם אתם מעוניינים בשירותי הסעות לחרמון שיוסיפו לכם לחוויה המון – חייגו עכשיו 072-3251758 והצוות של אור בוס ישמח לספק לכם שירות מקצועי במחירים הוגנים.
נסיעה טובה!