הסעות לטיולים עבור מקומות עבודה ובתי ספר

 
טיולים הם בוודאי אחד הדברים היותר אהובים על כל הישראלים, ולכן אין זה מפתיע שהתחביב הבריא הזה מהווה חלק בלתי נפרד מכל מקום עבודה ומוסד לימודי. אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל טיול הוא שירות ההסעות, שכן שעות לא מעטות עוברות על המטיילים בתוך האוטובוס. בנוסף לכך, ברגע שהטיול הוא מטעם מקום העבודה, האחריות על הבטיחות בטיול מוטלת כולה על מארגן הטיול (כלומר, מקום העבודה או בית הספר). הבה ונעבור על כמה כללים חשובים שיעזרו לכם לצאת ולחזור בשלום, וגם ליהנות (מאוד) בדרך.
 
 

שמירה על הבטיחות

 
כשאנו מדברים על הסעות לטיולים, המרכיב החשוב ביותר הוא עניין הבטיחות. כשאתם בוחרים בחברת הסעות, יש לוודא שהחברה מקפידה לטפל בצורה נכונה ומקצועית בכל האוטובוסים שלה. חברות רציניות מעסיקות קציני בטיחות, שאחראים על טיפול שוטף בכל רכבי ההסעות ועל הדרכת נהגים ומעקב אחרי העבודה שלהם. רכב שמטופל במוסך מקצועי מצמצם באופן ניכר חשש לתאונות, ולכן מספק נסיעה בטוחה יותר.

הנהג שיושב מול ההגה הוא עוד פקטור חשוב ביותר בכל הנוגע לבטיחות בדרכים. חברה רצינית מקפידה להעסיק נהגים מקצועיים ומנוסים, שנוהגים בצורה בטיחותית ולא מנהלים מאבקים מיותרים בכבישים. יש לזכור שהאחריות על בטיחות הנוסעים מוטלת על הארגון המארגן, ומכאן החשיבות העצומה לעבוד עם חברה מקצועית.
 
 
 
הסעות לטיולים
 
 
 
 
 

שירות שהופך את הנסיעה לחוויה

 
 
פרט לשמירה על בטיחות הנוסעים, לנהג ישנו תפקיד מרכזי גם בחוויית השירות שממנה נהנים הנוסעים. על הנהג להיות קשוב לכל הבקשות של מנהל הטיול או מדריך הטיולים, ולהיות גמיש במידת הצורך, גם כשיש צורך לשנות את התכנון המקורי של הטיול. מעבר לזאת, אם וכאשר הנהג צריך לסרב לנוסע בבקשה זו או אחרת, הסירוב צריך להיות מנומס ומנומק, בכדי לא לפגוע בחוויה של הנוסע.

כל אלו דורשים מהנהג תכונות אופי מסוימות, ובדגש על סבלנות ויכולת טובה לתקשר עם אנשים. חברת הסעות יודעת לגייס את כוח האדם הנכון בכדי לספק שירותי הסעות לטיולים שמשאירים טעם טוב אצל כל הנוסעים.
 
 

יכולת התמצאות

 
 
 
 
 
נהג מקצועי שמסיע תיירים צריך להתמצא היטב באתרי התיירות בישראל, ותמיד כדאי שיהיה לו GPS בהישג יד. לעיתים קרובות קורה שהנהג הוא זה שמציע חלופות אפשריות לטיול כשאתר זה או אחר אינו זמין במפתיע או שנשאר עוד זמן לטיול. היכרות טובה עם אתרי התיירות בארץ של הנהג מאפשרת לקבוצה כולה לחסוך זמן יקר, שכן הנהג יודע בדיוק לאן ומתי להביא את התיירים. יכולת ההתמצאות חשובה במיוחד בטיולי בית הספר כי הילדים נוטים לאבד סבלנות במהירות.
 
 
 
 

ההסעה כאמצעי לגיבוש

 
 
כשקבוצה נמצאת באוטובוס במשך כמה שעות בדרכה אל הטיול – זוהי המסגרת הטובה ביותר להתגבש, לדבר וליצור חברויות חדשות, ואין זה משנה אם מדובר בטיול מטעם מקום העבודה או בטיול שנתי של בית הספר. במילים אחרות, ההסעה היא המקום שבו נוצרים קשרים חדשים, והנסיעה היא המקום שבו אנו מגלים מחדש את האנשים שנמצאים איתנו מדי יום במקום העבודה או בבית הספר. כלומר, הנסיעה היא חלק חברתי חשוב ומהותי של הטיול בכללותו.
 
 

האוטובוס הוא הפנים של הארגון

 
 
 
 
אוטובוס והנראות שלו הוא בעצם הפנים של הארגון שעומד מאחורי הטיול, ולכן חשוב מאוד שהוא יהיה נקי ומטופח. כשהאוטובוס לא נראה מטופח, משתתפי הטיול עלולים לפרש זאת כזלזול בהם, וזאת למרות שהון תועפות מושקע בטיולים האלו. חברת הסעות מוכרת, ותיקה ואחראית מקפידה לחדש את האוטובוסים שלה ולנסוע ברכבים חדישים, נקיים ומתוחזקים היטב. כשאתם עובדים עם חברה כזו, אין לכם סיבה לחשוש מפני הזנחה.