הסעות לכותל

 
חוגגים בר מצווה או כל אירוע אחר במקום הקדוש והיפה ביותר בירושלים?
אור בוס תספק לכם שירותי הסעות לכותל שעושים את ההבדל
 
לפרטים נוספים ולהזמנות חייגו עכשיו 072-3251758 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 

להגיע בנוחות

 
 
הסעות לכותל של חברת ההסעות אור בוס מאפשרות לכם להגיע אל המקום הקדוש בצורה הנוחה, הקלה והמהירה ביותר:

  • התחייבות לעמידה בלוחות הזמניםהנהגים שלנו יעשו את כל מה שתלוי בהם כדי להגיע לאסוף אתכם בדיוק בשעה היעודה, על מנת שתגיעו אל הכותל בדיוק בזמן הנכון וללא התסכול של המתנה מיותר.

  • נסיעה נוחה ובטוחה כל הרכבים שלנו עוברים בדיקות תקינות תקופתיות על מנת להבטיח שאתם נוסעים בבטחה לאורך כל הדרך. בנוסף, הרכבים מצוידים במושבים נוחים ובמערכת מיזוג יעילה, שמבטיחים לכם נסיעה בסטנדרטים גבוהים במיוחד.

  • לא צריך לחפש חניהידוע לכם, כי בכותל מבקרים מדי יום המוני אנשים וכי קשה מאוד למצוא חניה באזור. כאשר אתם בוחרים באפשרות של הסעות לכותל אתם לא צריכים לדאוג. הרכבים שלנו יביאו אתכם כמה שיותר קרוב לכניסה, וימתינו לכם שם בסיום הביקור או האירוע. כך גם לא תבזבזו זמן יקר על חיפוש חניה וגם לא תצטרכו לצעוד מרחקים כדי להגיע מהרכב אל הכניסה ומהכניסה בחזרה.
 
 
 
הסעות לכותל
 
חברת הסעות
 
 
 
 

הסעות לכותל הקדוש

 
 
הכותל המערבי הוא השריד היחיד שנותר בארצנו לקיומו של בית המקדש השני. למרות שהרבה אנשים חושבים שהוא שימש כאחד הקירות של בית המקדש עצמו, הרי שעל פי המחקרים הארכיאולוגיים הרבים שנעשו באזור, מדובר בשריד לחומה שהקיפה את הר הבית שבמרכזו עמד בית המקדש. מכיוון שזהו השריד האחרון, ניתן לקיר המיוחד הזה, שאורכו כ-488 מטרים, מעמד של קדושה יתרה ועד היום הוא משמש כאתר עלייה לרגל הן עבור יהודים מכל העולם והן עבור תיירים
 
 
 
הסעה לכותל
 
 
 
 
 

אירועים במקום הקדוש ביותר

 
בזכות המעמד המיוחד של הכותל, אנשים רבים מעוניינים לציין במקום את האירועים החשובים בחייהם. אם ילדכם עתיד להגיע לגיל מצוות בקרוב, בוודאי חשבתם על האפשרות לקיים את האירוע בכותל. בנוסף מתקיימים במקום גם טקסי השבעה של חיילי צה"ל ואירועים ממלכתיים שונים, כגון פתיחת טקס יום הזיכרון לחללי צה"ל ולנפגעי פעולות האיבה.

מלבד אירועים הרבה מאוד אנשים מעוניינים להגיע לביקור במקום הקדוש הזה על מנת לראות אותו מקרוב ועל מנת להשתתף במנהג שמלווה את המבקרים במקום מזה עשרות שנים – להכניס פתק עם בקשה מיוחדת מהאל אל המרווחים שבין אבני הכותל. על פי האמונה, בקשות אלה יתמלאו על ידי האל.
 

הסעות לכותל מזמינים מאור בוס

 
אם אתם מעוניינים להגיע לאחד המקומות היפים והקדושים במדינה בצורה כמה שיותר פשוטה ונוחה – הזמינו עכשיו שירותי הסעות לכותל של אור בוס ותיהנו מחוויית נסיעה שתהפוך לחלק בלתי נפרד מהאירוע או מהטיול שלכם.
 
לפרטים נוספים ולהזמנות הסעות לכותל חייגו עכשיו 072-3251758 ונשמח לעמוד לשירותכם.