הסעות לתיירים

 
 

אור בוס - נסיעה שהיא המשך של טיסה ... הסעות לתיירים בכל חלקי הארץ!

 
 • נוחות מפנקת!
 • נהגים אדיבים דוברי שפות!
 • מערכת שמע משוכללת למיקרופון ומוזיקה!
 • סרטים שיוקרנו באוטובוס,חווית נסיעה מפוארת.

 • את כל אלה ועוד תמצאו בחברת אור בוס הסעות. אנו מספקים שירותי הסעות לתיירים בכל רחבי הארץ, ודואגים להתאים את השירות הנכון ביותר לכל לקוח ולקוח.
 
להזמנת אוטובוס תיירים חייגו 072-3251758
 

הסעות לתיירים של אור בוס- להנות מכל העולמות

 
 • אוטובוסים ממוזגים רכבים חדשים מושבים נוחים המותאמים לישיבה ממושכת
 • שלל אמצעי בידור
 • שירות אדיב נהגים שמכירים את הדרך ומוכנים למסלול
 
 
 
הסעות לתיירים
 
 
 
 
 
 

אור בוס מציעים שירותי הסעות:

 
 • הסעות לשדה התעופה
 • הסעות פרטיות במיניבוסים
 • הסעות לאירועים
 
יש לזכור שרוב הטיול עובר באוטובוס, ולכן קיימת חשיבות עליונה לבחירת הסעות לתיירות.

האוטובוסים צריכים להיות מותאמים לישיבה ממושכת ומאובזרים באביזרי בידור כגון נגן דיסקים וטלוויזיה. אין להתפשר על הניקיון של האוטובוס או על מיזוג אוויר, שכן שני הדברים הללו קריטיים להצלחתו של הטיול.

אף מטייל לא ירצה לבלות שעות של נסיעה בין שקיות במבה ריקות או בנסיעה של שעות לים המלח ביום חם באמצע אוגוסט ללא מזגן.
 
 
 
הסעות לתיירים בכל הארץ
 
 
 
 
 
 
 
 

להעביר את הנסיעה בנוחות מקסימלית

 
 
 
כשיוצאים לטיול בארץ, למרות ממדיה הקטנים של הארץ עדיין מדובר בכמה שעות טובות על הכביש. בהסעות לתיירים מצפון ומדרום, מירושלים לתל אביב ולכל אורכה ורוחבה של ישראל, יש צורך באוטובוס שיהיה מתאים לנסיעה ממושכת מכל הבחינות.

מושבים נוחים בעלי ריפוד חדש ונקי הם עניין בסיסי עבורנו באור בוס הסעות בע"מ אך לא אצל כל חברה ולכן אנחנו נשמח לספק לכם בדיוק את מה שאתם צריכים בלי פשרות. גם מערכת ממוזגת בקיץ הישראלי היא עניין הכרחי שלא בטוח תיירים יבינו אך אנו נדאג לספק לכל קבוצות הטיול את הנסיעה הכי נעימה שכוללת מיזוג איכותי בכל דקה.
 
 
 
 

הסעות לתיירים עם נהגים מנוסים ודיוק בלוחות זמנים

 
 
 
הנהגים של אור בוס הסעות בע"מ נותנים לכל קבוצה מעל ומעבר. מלבד העובדה שהנהגים דוברי שפות ויכולים לתקשר עם כל תייר בצורה בסיסית עד דיבור רהוט, מדובר על נהגים מנוסים שמכירים את כל הדרכים ויוכלו לפתור כל בעיה שצצה במהלך הדרך. נקודות עצירה במקרי חירום שונים, תצפיות יפות וגם הסברים על הדרכים וידע שישמש כערך מוסף הם אלו שמשפרים את חווית הטיול דווקא מזווית שתיירים לא מצפים אליה.

לוח זמנים של טיול הוא תמיד לוח זמנים לחוץ מאוד כשמנסים להספיק כמה שיותר אטרקציות ומקומות בכמה שפחות זמן. אם יש חברה שתאחר לקבוצה היא עלולה ליצור נזק שאי אפשר לכפר עליו אלא אם כן מוותרים על מקום מסוים או מקצרים את השהות בו. הסעות לתיירים מאור בוס הסעות בע"מ תמיד מגיעות בזמן ואף מקדימות כדי לספק את כל הרוגע והשלווה שתיירים רוצים.
 
 
 
 

לצאת לטיול בראש שקט

 
 
 
כשיוצאים לטיול עם אור בוס הסעות בע"מ אפשר להיות רגועים ולדעת שההגה נמצא בידיים טובות. בטיול האווירה תמיד חיובית ואיתנו תוכלו לקבל את הרכבים הכי מתאימים לכל קבוצה. אוטובוסים, מיניבוסים וגם רכבים שמותאמים לבעלי מוגבלויות ונהגים שמנוסים בהסעות עם ילדים, כל אלו נותנים לכם את כל הביטחון ליהנות בטיול בלי לדאוג. לבירורים, שאלות נוספות והצעות מחיר, אנחנו באור בוס הסעות בע"מ כאן לשירותכם בכל עת. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור לכם בכל נושא.