הסעות מיניבוסים

 
הסעות מיניבוסים משמשות בדרך כלל קבוצות קטנות, עד 25 איש, ומתאימים למגוון סוגים של מסלולים ומטרות בהם הסעת תלמידים לבתי ספר,הסעות של עובדים וטיולים מאורגנים עבור תיירים ברחבי הארץ.
 
את שירות ההסעות עם מניבוסים לא ניתן להזמין ללא נהג
 
אור בוס הסעות 072-3251758 אתכם בכל דרך שתבחרו...
 
 

היתרונות של הסעות מיניבוסים על אוטובוסים

 
 

למיניבוסים יתרונות גדולים על פני אוטובוסים, מה שהופך אותם לכלי תחבורה פופולארי מאוד בתחום ההסעות. היתרונות של הרכב הבינוני בגודלו הן ראשית בכך שלעומת אוטובוס הוא קומפקטי וקטן יותר, מה שהופך אותו לנוח יותר לטיול בתוך ערים, בסמטאות וברחובות עמוסים.

יתרון חשוב נוסף ביחס לאוטובוסים הוא שהם דורשים מקום חניה קטן יותר, דבר שהופך אותו לכלי תחבורה מועדף בתוך ערים. כשמטיילים בתוך ערים, ובעיקר בערים עתיקות כמו בעיר העתיקה בירושלים, זה בהחלט יתרון גדול ששווה להתייחס אליו.

 
 
 
הסעות מיניבוסים
 
 
 
 

מיניבוסים - פתרון מושלם לטיול קבוצתי

 
 

כשיוצאים כקבוצה לטיול מאורגן, הנסיעה בהסעות מיניבוסים תורמת מבחינה נוספת והיא שבגלל גודלם (הקטן יחסית), הם מאפשרים תקשורת טובה יותר בתוך כלי הרכב, קל יותר לשמוע את הסברי המדריך ואת תגובות האנשים, וקל יותר ליצור קשר בין הנוסעים ולגבש אותם.

הסעות מיניבוסים מתאימות במיוחד במקרים בהם ישנה קבוצה של אנשים, אשר אינה זקוקה לאוטובוס שלם. כיוון ששכירת אוטובוסים יקרה ואין סיבה לשלם יותר אם אין צורך במקומות ישיבה ריקים.

 
 
 
מיניבוסים - התחבורה היעילה
 
 
 
 
 
חברת אור-בוס מעניקה שירותי הסעות מיניבוסים באמצעים מגוונים בהם לכל מטרה בכל רחבי הארץ. החברה משתמשת ברכבים חדישים עם מושבים נוחים ונקיים. חברת הסעות אור-בוס שמה בראש סדר העדיפויות את נושא הבטיחות בדרכים, כך שתוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה!