הסעות עובדים

 

פתרונות הסעה נוחים למקומות עבודה

 
התקשרו עכשיו לטלפון: 072-3251758
והבטיחו את נוחותם,בטיחותם ושביעות רצונם של עובדיכם, וגם את החיסכון הכלכלי עבורכם.
 
 

עם שירותי הסעות העובדים תוכלו ליהנות מיתרונות ומשירות מקיף המותאם לדרישותיכם

 
 
אנו נבנה עבורכם מערך הסעות עובדים קבוע, המותאם לדרישות העבודה הייחודיות שלכם ובמטרה לייעל את הגעתם של העובדים לעבודה:

נתאים את רכבי ההסעות, מספרם וגודלם, נבחר את נקודות האיסוף וההורדה האידיאליות, נבנה את מסלולי ההסעה המהירים והיעילים ביותר, תוך התחשבות בשעות העבודה, בתנאי הדרך ועוד.
אנו נעמיד לרשותכם צי גדול וחדיש של רכבי הסעות עובדים מרווחים מאובזרים, שבהם עובדיכם יוכלו לנסוע בנוחות מקסימלית.
 
 
 
חברת הסעות
 
 
 
 
 
כל הרכבים ממוזגים ומאובזרים. אנו לא נקל ראש בסוגיית הבטיחות. נעמיד לרשותכם צוות נהגים ותיקים ומנוסים, המכירים היטב את כבישי הארץ.

נקפיד שכל רכב הסעות יעלה על הכביש רק לאחר שעבר ביקורת תקופתית של קצין בטיחות בתעבורה, ונבטיח שבכל הרכבים תיבדק תקינותן של חגורות הבטיחות ושאר המערכות ברכב. .
 
 
 
הסעות עובדים
 
 
 
 
 
 

ההסעות שישנו את העסק שלכם

 
 
 
הסעות עובדים יכולות להשפיע על העסק שלכם הרבה יותר ממה שנדמה לכם. יש אנשים שבטוחים שההסעות הם רק עניין של נוחות לעובדים וחיסכון כספי אך למרות שאלו הם פרמטרים חשובים מאוד, שכמובן יהיו חלק גדול מהשיקולים לבחירת חברת הסעות לעבודה משותפת וקבועה, יש גם את עניין הרושם של מקום העבודה על עובדיו. עובד שנהנה מהסעה מאזור מגוריו עד למקום העבודה לא רק יגיע בכל בוקר בצורה בטוחה ויעילה ולא רק ייהנה ממסגרת קבועה ונוחה, אלא יבין שמישהו חושב עליו ויגיע לעבודה עם חיוך.
 
 
 
 

הסעות עובדים לכל כמות

 
 
 

לנו באור בוס הסעות בע"מ יש את כל סוגי הרכבים להציע לכם ופתרונות לכל מצב. אם אתם צריכים מיניבוס להסעות לעובדים שגרים באזור מרוחק כי אין צורך באוטובוס גדול, אנו נהיה שם לשירותכם עם מיניבוסים חדישים ונוחים. אם אתם לא יודעים מה הצעד הכי כדאי, כמו למשל הדילמה בין שני מיניבוסים או אוטובוס גדול וכמובן בחירת מאפייני ההסעה לגבי שעות ומקומות עצירה, אנו באור בוס הסעות בע"מ לא מספקים רק את כלי הרכב אלא גם עצות לייעול ההסעות וכמובן כל דבר אחר שתצטרכו.

 
 
 
 

הסעות יעילות שחוסכות לכולם

 
 
 

הסעות עובדים חוסכות גם לעסק וגם לעובדים. החיסכון אמנם מוכר כחיסכון כספי אך מעבר לכך יש חיסכון משמעותי בזמן. אף אחד מהעובדים לא צריך לשבור את הראש בהגעה בתחבורה ציבורית או להיתקע בפקקים בדרך לעבודה, והמפעל או כל עסק אחר יודע שהעובדים שלו מגיעים באותה השעה בלי סיבוכים מיותרים ואובדן תפוקת עבודה. כמו כן החיסכון הכספי בלתי ניתן להשוואה הרי אוטובוס ומיניבוס חסכוניים הרבה יותר, ואף תורמים לאיכות הסביבה.

 
 
 
אנו נעניק לכם שירות אדיב המלווה ביחס אישי וחם, נהיה קשובים לכל בעיה, טענה או מענה שתעלו בפנינו ונפעל במלוא הרצינות כדי לשפר, לתקן ולהבטיח את שביעות רצונכם
 
חברת אור-בוס מעניקה שירותי הסעות מיניבוסים באמצעים מגוונים בהם לכל מטרה בכל רחבי הארץ. החברה משתמשת ברכבים חדישים עם מושבים נוחים ונקיים. חברת הסעות אור-בוס שמה בראש סדר העדיפויות את נושא הבטיחות בדרכים, כך שתוכלו ליהנות מנסיעה בטוחה ונעימה!
 
להשארת פרטים לחצו על התמונה
 
הסעות מאורגנות לעובדים