הסעות תלמידים

 
הדבר שחשוב לכולנו יותר מכל הוא הילדים שלנו. כדי שנוכל להיות רגועים ולצאת בראש שקט לעבודה מידי יום, חשוב שנדע כי שירותי הסעות התלמידים הם בידי חברת היסעים מנוסה ואמינה, כזו ששמה את בטיחות הנסיעה בראש סדר העדיפויות שלה.
 
להזמנת שירותי הסעות תלמידים אור בוס - צלצלו 072-3251758
 
שירותי הסעות תלמידים מקובלים מאוד בכל רחבי הארץ, וילדים רבים תלויים בשירות זה על מנת להגיע לבתי הספר ולגנים. המועצות המקומיות עושות שימוש רב באוטובוסים וזאת כיוון שהן מרוחקות בדרך כלל מספר קילומטרים מבתי הספר האזוריים.

צור קשר וקבל הצעת מחיר 
 
 

מידע על הסעות תלמידים

 
ישנן תקנות וחוקים שנועדו להבטיח את ביטחונם של התלמידים בזמן הנסיעה למוסדות הלימוד. אוטובוסים המסיעים תלמידים צריכים לשים על הרכב את הכיתוב "הסעות ילדים" וכמו כן לעבור הכשרה מיוחדת שתסמיך אותם להסיע ילדים.
 
 
 
נהגי אוטובוס התלמידים חייבים להקפיד על איסוף והורדה מנקודות מסוימות שנקבעו לכך מראש, ולא במקומות אחרים בשום אופן. במהלך הנסיעה על הילדים להיות חגורים בין אם מדובר על אוטובוסים, מיניבוסים וכל כלי רכב אחר שמשמש לצורך זה. לאורך הנסיעה על התלמידים כולם להישאר ישובים בכיסאותיהם ולא לקום או להסתובב ברכב.

ברכב המסיע תלמידים חייבת להיות ערכת עזרה ראשונה, ערכת מילוט וערכת כיבוי אש תקינות. הרכב חייב להיות ממוזג וחדש יחסית.
 
 
 
הסעות תלמידים
 
 
 
 
 

בחירת חברת הסעות תלמידים

 
קיימות בשוק האוטובוסים מספר חברות שמציעות שירותים שונים. בבחירת חברת הסעות תלמידים חשוב מאוד לבחור חברה ותיקה, אמינה שמנוסה בתחום בצורה ששמה בראש מעייניה את נושא הבטיחות, ושיש לה רכבים חדשים ותקינים.

חברת אור בוס בעלת ניסיון רב בתחום ברחבי הארץ, ושמה לפניה את בטיחות הנסיעה מעל הכל. נשמח אם תפנו אלינו לייעוץ ומידע נוסף.