השכרת מיניבוס עם נהג

 
כשאנו רואים מיניבוס מטייל בדרכים אנו מיד מנסים לנחש מי הקבוצה שמובלת בו. אלו יכולים להיות תלמידים, תנועת נוער, קבוצת תיירים מחו"ל או משפחה שנוסעת לאירוע או לטיול, בהתאם לשעה. כל אחד יכול להשכיר מיניבוס ולהגיע בבטחה לאן שהוא רוצה וגם אתם תיווכחו לדעת עד כמה איכות הנסיעה משתפרת משמעותית כשיש נהג מנוסה שמסיע את כולם בבטחה.
 

גודל המיניבוס

 
 
השכרת מיניבוס עם נהג יכולה להיות ההסעה הטובה ביותר עבורכם מכמה סיבות. קודם כל, אין ספק שמיניבוס הוא אחד מכלי הרכב הנפוצים ביותר להסעות ורבים יאמרו שהוא הטוב והמתאים ביותר. הוא יכול להכיל עד 15 איש מה שנותן ל-2 או 3 משפחות להיכנס אליו בלי בעיות ויתרה מכך, לכולם יש מקום והקבוצה מצד אחד לא קטנה מידי ומצד שני לא גדולה מידי, כמו באוטובוסים שמחולק לחלקים לא רשמיים של אחורה וקדימה.
 
 
השכרת מיניבוס עם נהג
 
 

מה כדאי לבדוק כדי שההשכרה תהיה מותאמת לך?

 
 
השכרת מיניבוס עם נהג היא רק הקריטריון הכללי ומשם אתם יכולים להחליט על איזו הסעה שאתם רוצים. ראשית, מבחינת הגודל של המיניבוס יש לכם כמה אפשרויות. יש את המיניבוסים הקטנים יותר שיכולים להכיל עד 10 אנשים, אלו הם המיניבוסים שמסיעים אנשים כמוניות שירות, לעומת מיניבוסים שיכולים להסיע עד 15 אנשים נוסעים. ההבדלים במחירים אמנם קטנים אך כך ניתן להתאים היטב את כלי הרכב ברמה הכי מדויקת.

יש מיניבוסים VIP דבר שכדאי מאוד לבדוק. הסעה כזו בוודאי לא תשכחו כאשר יחכה לכם מיני בר עם משקאות ברכב, מערכת מולטימדיה אישית לכל אחד שכוללת אוזניות איכותיות וטלוויזיה שטוחה עם סרטים וסדרות חדשות, מערכת מיזוג אוויר עד רמת המעלה הבודדת לאווירה הכי טובה שיכולה להיות וכמובן מושבים נוחים עם אפשרויות מגוונות ואפילו עד לשכיבה כמעט מלאה.

אנחנו באור בוס הסעות בע"מ מציעים לכם השכרת מיניבוס עם נהג בשיא הגמישות ובמחירים הכי משתלמים שיש. פנו אלינו עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!